Lesrooster

 

Lesrooster per dag

 
Bij de recreatietrainingen staan leeftijden aangegeven. In deze uren mag iedereen meespringen maar de meeste springers in deze groep zullen van de aangegeven leeftijdscategorie zijn.

Zondag

09.00-11.30 Topsport 

11.00-13.00 Wedstrijdsport 

13.00-15.00 Regio-selectietraining

15.00-18.00 Topsport 

 

Maandag

08.00-10.00 Topsport 

10.00-15.00 <schoolsport op aanvraag> 

15.00-18.00 Topsport 

16.00-17.00 Recreatief trampolinespringen

17.00-18.00 Recreatief trampolinespringen 6-8jr  VOL

18.00-20.00 Wedstrijdsport

20.00-21.00 Recreatief trampolinespringen 18+

 

Dinsdag

08.00-10.00 Topsport 

10.00-15.00 <schoolsport op aanvraag>

15.00-18.00 Topsport 

17.30-18.30 Recreatief trampolinespringen 6-8jr 

18.30-19.30 Recreatief trampolinespringen 8-12jr  VOL

19.30-20.30 Recreatief trampolinespringen13-18jr 

 

Woensdag

10.00-13.00 <schoolsport op aanvraag>

13.30-15.00 Talentgroep (voorber. wedstrijdsport)

15.00-16.00 Recreatief trampolinespringen 6-8jr 

16.00-17.00 Recreatief trampolinespringen 8-12jr VOL
17.00-18.00 Recreatief trampolinespringen 8-12 jaar

15.00-18.00 Topsport 

17.30-19.30 Wedstrijdsport 

19.30-20.30 Recreatief trampolinespringen13-18jr VOL

 

Donderdag

08.00-10.00 Topsport 

10.00-15.00 <schoolsport op aanvraag>

15.00-18.00 Topsport 

17.00-18.00 Recreatief trampolinespringen 6-8jr

18.00-19.00 Recreatief trampolinespringen 8-12jr 

19.00-20.00 Recreatief trampolinespringen13-18jr 

 

Vrijdag

08.00-10.00 Topsport 

10.00-15.00 <schoolsport op aanvraag>

15.00-18.00 Topsport

17.00-18.30 Talentgroep 1 (voorber. wedstrijdsport)
18:30-20.00 Talentgroep 2 (voorber. wedstrijdsport)

18.00-19.00 Recreatief trampolinespringen 8-12jr 

19.00-20.00 Recreatief trampolinespringen13-18jr 

 

Zaterdag

09.00-10.00 Recreatief trampolinespringen 6-8jr 

10.00-11.00 Recreatief trampolinespringen 8-12jr 

11.00-12.00 Recreatief trampolinespringen13-18jr (VOL) 

12.00-14.00 (verjaardags)feestjes of groepen

14.00-16.00 (verjaardags)feestjes of groepen

16.00-18.00 (verjaardags)feestjes of groepen

      voorbeelden van eenmalige activiteiten:

  • In schoolvakanties worden vakantieclinics georganiseerd (aankondiging en inschrijving via deze website)
  • Clinics en activiteiten i.s.m. Alkmaar Sport: aankondiging en inschrijving via Alkmaar Sport.

 

Kalender
zondag 17 november 2019
maandag 18 november 2019
Activiteit Clinic ARH 08:30 - 09:45
dinsdag 19 november 2019
Activiteit Clinic 1/3 Havo4 09:45 - 11:00
woensdag 20 november 2019
Activiteit Clinic ARH 08:30 - 09:45
zaterdag 23 november 2019
Activiteit Trampolinefeestje Ziggy 12:00 - 14:00
Topsport ZO 09:00-11:00
2019-2020
zondag 09:00 - 11:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport ZO 15:00-18:00
2019-2020
zondag 15:00 - 18:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport MA 08:00-10:00
2019-2020
maandag 08:00 - 10:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport MA 15:00-18:00
2019-2020
maandag 15:00 - 18:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport DI 08:00-10:00
2019-2020
dinsdag 08:00 - 10:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport DI 15:00-18:00
2019-2020
dinsdag 15:00 - 18:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport WO 15:00-18:00
2019-2020
woensdag 15:00 - 18:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport DO 08:00-10:00
2019-2020
donderdag 08:00 - 10:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport DO 15:00-18:00
2019-2020
donderdag 15:00 - 18:00 Topsport Sven Mooij
 
Topsport VR 15:00-18:00
2019-2020
vrijdag 15:00 - 18:00 Topsport Sven Mooij
 
Wedstrijdsport ZO 11:00-13:00
2019-2020
zondag 11:00 - 13:00 Wedstrijdsport Sanne Schut
 
Wedstrijdsport MA 18:00-20:00
2019-2020
maandag 18:00 - 20:00 Wedstrijdsport Sanne Schut
 
Wedstrijdsport WO 17:30-19:30
2019-2020
woensdag 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport Sanne Schut
 
woe WO 13:30-15:00
2019-2020
woensdag 13:30 - 15:00 Talentgroep Sven Mooij
 
vrij-1 VR 17:00-18:30
2019-2020
vrijdag 17:00 - 18:30 Talentgroep Sanne Schut
 
vrij-2 VR 18:30-20:00
2019-2020
vrijdag 18:30 - 20:00 Talentgroep Sanne Schut
 
6-10 jr MA 17:00-18:00
2019-2020
maandag 17:00 - 18:00 Recreatie Lara Schut
 
18+ MA 20:00-21:00
2019-2020
maandag 20:00 - 21:00 Recreatie 18+ Bianca Schuijt-Olie
 
6-8 jr DI 17:30-18:30
2019-2020
dinsdag 17:30 - 18:30 Recreatie Lara Schut
 
8-12 jr DI 18:30-19:30
2019-2020
dinsdag 18:30 - 19:30 Recreatie Lara Schut
 
13-18 jr DI 19:30-20:30
2019-2020
dinsdag 19:30 - 20:30 Recreatie Lara Schut
 
6-8 jr WO 15:00-16:00
2019-2020
woensdag 15:00 - 16:00 Recreatie Maarten Ellis
 
8-12 jr WO 16:00-17:00
2019-2020
woensdag 16:00 - 17:00 Recreatie Maarten Ellis
 
8-12 jr WO 17:00-18:00
2019-2020
woensdag 17:00 - 18:00 Recreatie Maarten Ellis
 
13-18 jr WO 19:30-20:30
2019-2020
woensdag 19:30 - 20:30 Recreatie Sanne Schut
 
6-8 jr DO 17:00-18:00
2019-2020
donderdag 17:00 - 18:00 Recreatie Pascal Wiebering
 
8-12 jr DO 18:00-19:00
2019-2020
donderdag 18:00 - 19:00 Recreatie Pascal Wiebering
 
13-18 jr DO 19:00-20:00
2019-2020
donderdag 19:00 - 20:00 Recreatie Pascal Wiebering
 
8-12 jr VR 18:00-19:00
2019-2020
vrijdag 18:00 - 19:00 Recreatie Mads Ottenbros
 
6-10 jr VR 19:00-20:00
2019-2020
vrijdag 19:00 - 20:00 Recreatie Mads Ottenbros
 
6-8 jr ZA 09:00-10:00
2019-2020
zaterdag 09:00 - 10:00 Recreatie Sanne Schut
 
8-12 jr ZA 10:00-11:00
2019-2020
zaterdag 10:00 - 11:00 Recreatie Sanne Schut
 
13-18 jr ZA 11:00-12:00
2019-2020
zaterdag 11:00 - 12:00 Recreatie Sanne Schut
 
selectie ZO 13:00-15:00
2019-2020
zondag 13:00 - 15:00 Regioselectie Pascal Wiebering
 

Contact

Sportcentrum De Meent Bauerfeind
Trampolinehal
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
info@triffis.nl 
Terug naar boven