REC - 13-18 jr - DI 19:30-20:30

Leden

Atleten
Kim Droogendijk Proeflid
Zoƫ Plug Proeflid
Rosella Roozeman Proeflid
Jazz Bak Springer
Caitlin Bergen Springer
Jarmo Berns Springer
Aletta Fillerup Springer
Karel Fillerup Springer
Elze de Groote Springer
Josephine Hopman Springer
Jasmijn de Jong Springer
Szymon Klassek-Jankowski Springer
Rachel Kulkens Springer
Nynke Lutter Springer
Imke Muller Springer
Annemijn Spaander Springer
Daan Visser Springer
Roos Zwart Springer
 
Overige teamleden
Lara Schut Trainer
Maarten Ellis Assistent trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd type periode status
dinsdag 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020

Trainingsdagen

dag tijd type periode status
di 09-07-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 16-07-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 23-07-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 30-07-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 06-08-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 13-08-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 20-08-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 27-08-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 03-09-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 10-09-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 17-09-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 24-09-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 01-10-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 08-10-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 15-10-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 22-10-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 29-10-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 05-11-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 12-11-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 19-11-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 26-11-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 03-12-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 10-12-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 17-12-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 24-12-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 31-12-19 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 vakantie
di 07-01-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 14-01-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 21-01-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 28-01-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 04-02-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 11-02-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 18-02-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 25-02-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 03-03-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 10-03-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 geen_training
di 17-03-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 24-03-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 31-03-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 07-04-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 14-04-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 21-04-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 28-04-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 05-05-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 12-05-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 19-05-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 26-05-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 02-06-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 09-06-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 16-06-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 23-06-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door
di 30-06-20 19:30 - 20:30 Recreatie 2019-2020 gaat_door


Contact

Sportcentrum De Meent Bauerfeind
Trampolinehal
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
info@triffis.nl 
Terug naar boven