WED - Wedstrijdsport - WO 17:30-19:30

1

Leden

Atleten
Sterre Bakker Springer
Julian Bakker Springer
Enrico van den Berg Springer
Daniëlle Brandt Springer
Björn Dijkstra Springer
Jara van Graafeiland Springer
Alieke van Heerde Springer
Danique Jansen Springer
Britt Klous Springer
Nina van der Kolk Springer
Indy Metzelaar Springer
Samuel Musters Springer
Channa van Stroe Springer
Bo van Veen Springer
Jorja Visser Springer
Madelief Wijkstra Springer
 
Overige teamleden
Niamh Slattery Assistent trainer
Sanne Schut Trainer/Teamcoordinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd type periode status
woensdag 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020

Trainingsdagen

dag tijd type periode status
wo 03-07-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 10-07-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 17-07-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 24-07-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 31-07-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 07-08-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 14-08-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 21-08-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 28-08-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 04-09-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 11-09-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 18-09-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 25-09-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 02-10-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 09-10-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 16-10-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 23-10-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 30-10-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 06-11-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 13-11-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 20-11-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 27-11-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 04-12-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 11-12-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 18-12-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 25-12-19 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 01-01-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 vakantie
wo 08-01-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 15-01-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 22-01-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 29-01-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 05-02-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 12-02-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 19-02-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 26-02-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 04-03-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 11-03-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 geen_training
wo 18-03-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 25-03-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 01-04-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 08-04-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 15-04-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 22-04-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 29-04-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 06-05-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 13-05-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 20-05-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 27-05-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 03-06-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 10-06-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 17-06-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door
wo 24-06-20 17:30 - 19:30 Wedstrijdsport 2019-2020 gaat_door


Contact

Sportcentrum De Meent Bauerfeind
Trampolinehal
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
info@triffis.nl 
Terug naar boven